27 Mart 2013

Digiturk Hediye Kampanya Faturası!

Milleni.com'un Hediyesi kampanyası diye ki özellikle sorulmuştur kayıtlarda vardır. Şimdi evimize kurmak için 40 tl ayrıca 27 tl fatura gönderen Digiturk iptal ettirmek istediğimiz için 90 tl ceza ücreti faturası tarafımıza yollanacağı Digiturk konuştuğumuz ve Millini.com ile konuşmalarımızda bize kampanyayı satan kendileri değil gibi bizi ilgilendirmez diyerek her iki firmada diğer firmanın üstüne suç atıyor.

Nedense ikisinde haklı olduğumuzu söyleyip cezayı bize kesmek istiyorlar. İptal işlemlerine Digiturk için bile 1 aydan önce başvuramamıza rağmen işlemlerimizden fatura isteniyor. Kurulum için akşamın 9 unda firmaya ulaşan Millini.com kapatmak istediğimizde Digiturkü tanımıyormuş gibi yapıyor.

Esra 21 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi28 Mart 2013

  Sayın E.O. ile 28.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Esra 27 Mart 2013

  Normal şartlar altında Digiturkle bir bağlantımız olmamasına rağmen bize taahhüt edilen hediyeden dolayı kabul etmiştik. İki şirket müşteri kazanmak için birleşip kampanya yapıyorlar , ama yapılan kampanyanın hiç bir sorumluluğunu digiturk üstlenmek istemiyor. Sanırsınız milenicom şirketi kendi kendine krulum yapmış gibi.Şikvetime devam ediyorum .Bizi madur ediyorlar.

 • Esra 27 Mart 2013

  Digiturk çözümden çok aynı şikayet ettiğimiz gibi millenicom 'a suçu atıp onalarla görüşmemizi söyleyorlar. Müşteri hizmetleri kendilerini kurtarmaktan başka bir şey düşünmüyor memnun değil değil hizmetinizden dememe karşın bunu kaile bile almamaktadır .Bizi top gibi müşteri hizmetleri arasında oynuyorlar. Lütfen yardım ediniz.

 • Digiturk Temsilcisi27 Mart 2013

  Sayın E.O. ile 27.03.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön