Digiturk Haksız Ücret Talep Ediyor.

Ali K. |

Digiturk kampanyaları için aradığı insanları yanıltıyor. Teklifte şampiyonlar paketini kabul ettim. Pakete ek olarak 12 ay belgesel kanallarının açık olduğunu buna ek olarak spor ekstra kanalları bir sürü kanaldan söz ettiler. Ben de netten baktım belgesel kanallarının çokluğuna kanarak kabul ettim. Bana bağladıkları Digiturk Teledünya (Türksat) paketiymiş eutelsat paketi daha kapsamlıymış bunun bu şekilde olduğunu söylemediler.

Digiturk açıldıktan sonra kanalları gezmek istedim 5-6 belgesel kanalı var beni resmen yanılttı. Eutelsat istiyorum bu ne böyle dedim 30 TL servis ücreti istediler başta anlatsalar ben onu isterdim doğru düzgün anlatmadılar şimdi değişiklik için ücret talep ediyor.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Kasım
  18:56

  Sayın A.K.ile 20.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Ali K.
  20 Kasım
  11:19

  yine sözleşmeniz bu şekilde olmuş değiştiremiyoruz vs. diyorlar ben de biliyorum artık kandırıldık yani onlar amaçlarına ulaştı ben faturayı ödüyorum onlar mutlu ben mutsuz inş. bundan sonra başka vatandaşları kandırmazlar şikayet.com a teşekkür ediyorum vatandaşları bilgilendirmeme yardımcı olduğu için bu şekilde ticari aldatmacalarla insanları kandırılmasını belki ilerde önleme konusunda bişeyler yaparlar. .

 • 20 Kasım
  10:50

  Sayın A.K.ile 20.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • 17 Kasım
  09:12

  Sayın A.K.'a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri