Digiturk Haksız Ücret Talep Ediyor!

Aslı A. |

Yaklaşık 8 yıldır Digiturk üyesiyim. Geçen yıla kadar sorun yaşamadım. Geçen yıl aylık yaklaşık 55 tl üzerinden yıllık taahhütte bulunarak üyelik yeniledim. Bir kaç ay sonra beni telefonla arayarak sinema paketi 2 aylı ve 3 aylık erotik paket deneme için hediye edeceklerini söylediler kabul ettim.

3 ayın sonunda ücretlendirme başladı. Aradım itiraz ettim. Görüşme telefon dinlediler haklı olduğum anlaşıldı işlem iptal edildi. Bu sene yıllık taahhüdü 57 tl aylık olarak yeniledim. Sinema paketi için yine aradılar bu kez denemeyi de kabul etmediğim halde ücretlendirmişler ve 3 ay sonra mesajşla bildirimde bulunuyorlar. İtiraz ettim kabul etmediler. Ödemedim. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aslı A.
  24 Aralık
  16:04

  Beni kelime oyunları ile kandırarak yılda 700 tl. verdiğim digütürk ten ayrılmak zorunda bırakıldım. Vallahi böylesi daha hesaplı imiş. Sefam olsun.

 • Aslı A.
  24 Aralık
  16:02

  Yayınımı kapatmak için mesaj gönderdikten sonra mı beni arıyorlar. Digitürk e boyun eğmeyeceğim. Hakkımı sonuna kadar arayacağım.

 • 19 Aralık
  12:53

  Sayın A.A ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Aslı A.
  17 Aralık
  01:13

  Allah beni bi daha Digitürk mahkum etmesin. İnşallah önümüzdeki dönemde başka firmalar süper lig maç yayınlarını alırlar.Çünkü benim için digitürk bitmiştir.

 • 14 Aralık
  18:20

  Sayın A.A.ile 13.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI