29 Ocak 2014

Digiturk Haksız Ücret Aldı

Ben 1006*** no'lu üyeniz olarak Ekim 2012 tarihinde Bimeks'ten aldığım kampanya kodlu Şampiyonlar paketi eski abone olduğum için o günkü tutarından TL olarak hesabıma aktarıldı. Ben 1 yıllık Şampiyonlar paketi kullanmadım çağrı merkeziyle yapmış olduğum görüşmede 200 küsur TL bakiyenin yandığı 1 yıllık kullanım hakkı olduğu söylendi.

Ben Şampiyonlar Paketi kullanmam gerekirken bana TL olarak yüklediler bende Şampiyonlar Paketi kullanmadım 1 yıl içinde farklı kanallar kullandım kimse bu meblağnın 1 yıllık olduğu hakkında bilgilendirme yapmadı. Şimdi benden haksız olarak kazanç elde etmiş oldu. Yetkililerin cevabını bekliyorum.

Aytaç 49 Okunma

Cevaplar

  • Aytaç 03 Şubat 2014

    Hayır tercih etmek istemem ama maalesef 2 yıl taahütlüyüm

  • Aytaç 31 Ocak 2014

    Sayın yetkili cep telefonumdan ulaşılamadığı söylenmiş bunun üzerine; Yukarıda telefon numarasını vermiş oldukları çağrı merkezinden 31/01/2014 13:48 Hilal Hanım ile görüşüldü. Bana benimle görüşüldüğü ve gerekli bilgilendirme yapıldığı söylendi. kaydımın yeniden oluşturulduğu kendisinin bir bilgi veremeyeceğini iletti. Yukarıda sözlü bilgi verilemediği yazarken CRM lerinde bilgi verildiği yazmaktaki benim ulaşabildiğim Ç.M. yetkilisi en azından bunu görmüş olmalı ki vermiş olduğu cevap bu yönde. Teşekkürler birde bu konuda bana kesinti yapılan miktarları ve yatırılıan miktarları gönderirseniz sevinirim sonuçta mutabık değiliz ve ben mahkeme yada Tük.Hakem Heyetine gitmek istiyorum.

  • Digiturk Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın A.Ş irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön