11 Nisan 2016

Digiturk Haksız Olarak Para Alıyorlar!

Digiturk kendi içinde bir şebeke olmuş aradığınızda size kurulum + çanak anten ücreti 110 TL diye aktarılıyor fakat bayi geldiğinde ise çanak anteni kurmadan başka bir antene bağlayıp yine 110 TL alıyor. Neden diye sorduğunuzda farklı malzemeler kullandığım için almak zorundayım diyor. Sonrasında şikayet oluşturduğunuzda ise koskoca kurumsal bir firma kendi içindeki sorununu bayi ile çözemiyor.

Tam 8-9 kişi ayrı ayrı çağrı açıp kapatıyor, her seferinde farklı biri arıyor, bu sırada bayi de bir yandan sizi arıyor ama son olarak şunu öğreniyoruz, bayiden gelen kişiler çanak anten + kurulum 110 TL olarak yaparsa daha az kazanıyor, size tercih şansı sunmadan kendi kafasına kablo çekip malzeme kullandığında çanak anten kendilerine kar kalıyor. Çünkü bayi de çanak anteni, kabloyu ve diğer malzemeleri Digiturk'ten parayla alıyor. Arayıp deneyebilirsiniz 110 TL diyecekler.

Uğur 61 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi11 Nisan 2016

    Sayın U. A. ile 11.04.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön