Digiturk Haksız Kazanç Sağlayan Firma!

Yunus E. |

Digiturk'ün kampanyası olan internet fiyatına hem internet hem Digiturk paketine başvurdum. Sözleşmemi imzaladım bayiye verdim. Aynı gün modem ve decoder aldım, aktivasyon bedeli olarak 20 lira ödeme yaptım.

Superonline geçişini en geç 1 hafta içinde yapacaklarını söylediler. Birkaç kere sıkıntı çıktığını ve benim çözmemi istediler, gerekli yerleri aradım ve bahsettikleri sorunlar gerçekte yoktu, en son Digiturk aradı 48 saat içinde bana tüm işlemlerimin hallolacağını Superonline geçişimin yapılacağını söyledim. 48 saatten fazla bir süre geçti ve Digiturk bana geri dönüş yapmadı, ben de Digiturk'ü ve Superonline aradım ikisi de farklı şeyler söyledi. İptal ettirdim ve 85 lira ceza kesmişler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus E.
  08 Eylül
  10:25

  Verilen bilgiyi de not edeyim de Digiturk kullanmak isteyenler tekrar düşünsün.
  85 lirayı benden tahsil etmekten vazgeçmişler, halbuki bahsettikleri ücret kurulum ücretiymiş bana başvuruda kurulum ücretinden bahsetmediler ayrıca kurulum için ne evime geldiler ne de ben çanak LNB vb.. cihazlar aldım. Kendi kurulumumu kendim yaptım utanmadan birde kurulum ücretini sizden almayacağız diye beni salak yerine koyuyorlar.

 • 25 Ağustos
  11:52

  Sayın Y.E. ile 25.08.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Yunus E.
  19 Ağustos
  11:55

  Şikayetimin devamı...
  Süperonline işlemlerimi digiturkün yapması gerektıgı için ve 3 haftadır yapamadı digiturku de kapattım ve bana 85 lira fatura kesmişler.
  Kardeşim Superonline geçiş işlemini ben değil siz yapamadınız sorun bende değil sizde.
  Dolayısıyla benim ödediğim tüm paraları bana iade etmeniz lazımken birde ceza kesiyorsunuz.
  Sizin ve Superonline kadar ahlaksız iki firma daha görmedim.