Digiturk Haksız Faturalandırma Yaptı.

Aslıhan B. |

Yaklaşık 6 aydır Digiturk kullanıcısıyım. Önce bayi sözleşmemi kaybetti 4 ay indirimsiz hizmet aldım. Daha sonra müşteri temsilcisi benim bilgim olmadan kampanya geçişi sağladığı için 105 TL fatura ile karşılaştım. Bu da yetmedi HD yayınlarım yine müşteri hizmetleri tarafından bilgim olmadan iptal edildi ve ben bununla ilgili belki 10 ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm hepsi bana teknik servisi aramam gerektiğini söyledi.

Anlayacağınız hiçbir müşteri temsilcisi eğitim verilmeden oraya oturturulmuş. Şimdi ise bununla ilgili bir şikayet oluşturdum müşteri hizmetlerine, yaklaşık şikayet oluşturalı 15 gün oldu hala şikayetime tenezzül edipte kimse dönüş sağlamadı.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mart
  10:31

  Sayın A. B. ile 17.02 .2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Aslıhan B.
  28 Ocak
  10:04

  Müşteri temsilcisi Arıyor beni şikayetinize ilgili dönüş sağlanacaktır diyor. Ne büyük bilgi ama. Yok siz BTK ya şikayeti hakettiniz. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerinizin bu kadar Eğitimsiz ve bilinçsiz Olmasıda cabası

 • Aslıhan B.
  28 Ocak
  09:57

  Ne hakkında bilgi verildi affedersin? Dalgamı geçiyorsunuz benimle. Arayıp şikayetiniz inceleniyor demek mi bilgi 20 gün oldu diyorum anlatamıyorum galiba! !

 • 26 Ocak
  11:53

  Sayın A. B. ile 26.01.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI