Digiturk Haklarım Elimden Alındı...

Çağlar K. |

2 yıllık lig TV üyesiyim. Bana söylenen bir açıklamayı size anlatmak istiyorum. İlk 4 ay yarı fiyatına olacak, diğer 7 ay normal ücretinde olacak kalan bir ay da ücret ödemeden dondurma hakkım olduğu söylendi. Son ayımda bana para yansıtıldı. Hem de yayını hala dondurmak istiyor musunuz diye sordular ve o parayı mecbur ödemem gerektiği söylendi. Ben geçmişe dönük konuşma kayıtlarını inceleyin dedim ve incelenip bir gün sonra aradılar.

Yapacak bir şey yok kesilmiş olan faturayı iptal edemiyoruz dediler ve hakkım olan bir ay ücretsiz dondurma hakkımı elimden aldılar. Ben üyeliğimi iptal ettiriyorum, hiçbir şekilde de lig TV almayacağım. Pişman olmamak için sizlerle paylaşmak istedim, ayrıca geçmişe dönük konuşmaları kendi hakları ile istedikleri gibi anlatıyorlar ve sizi bir kez daha suçlu durumuna düşürüyorlar!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  11:03

  Sayın C.K.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Çağlar K.
  10 Aralık
  19:50

  Lanet olsun kurtuldum sizden:D:D:D

 • 09 Ağustos
  10:30

  Sayın Ç. K. ile 09.08.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI