Digiturk Habersiz Paket Ekliyor.

Süleyman D. |

Digiturk 789**** üye numarasıyla kayıtlı bulunmaktayım. 1 yıllık taahhüdüm bulunmaktadır ve Şubat 2015 taahhüdüm bitecektir ancak yaklaşık bir ay önce aradılar üyeliğiniz bitimine kadar size ücretsiz spor extra ve yetişkin paketlerini ücretsiz vereceğiz dendi üstüne basa basa sordum ücretsiz olup olmadığını ve şubat ayında kapattıracağımı söyledim hatta bana ocak ayında başvuruda bulunmam gerektiği söylendi.

Bunlara rağmen bu paketin ilk üç ay 6 lira kalan 9 ayda 14 lira olacağı benim talebim üzerine bana bildirildi ben böyle bir talepte bulunmadığımı kendilerine bildirmeme rağmen iptal etmediler ve işi yokuşa sürmekte ısrarlılar acaba neden iyi bir fırsat sunmak yerine işi yokuşa sürüyorlar?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman D.
  24 Aralık
  12:57

  telefonum 7/24 açıktır nasıl ulaşamıyorsunuz? Bana lütfen çözüm üretin küçük bahanelerin arkasına sığınmak sizin gibi büyük bir firmaya yakışmıyor lütfen gereğini yapınız.

 • 24 Aralık
  12:18

  Sayın S.D. ' e irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri