Digiturk Habersiz İşlem ve Fatura Yükseltmesi!

İlker K. |

Digiturk üyeliğim için ayda 69 TL civarında aidat ödüyordum. Bu ay 83 küsur TL ücret gelince Digiturk müşteri hizmetlerini aradım. Sebebini sorunca HD yayın talebiniz var ve taahhüdünüz var denince beynimden vurulmuşa döndüm. Dedim ki benim yazılı, sözlü veya internet üzerinden bu yönde bir isteğim ve taahhüdümü ispatlayın dedim.

Bana 48 saat içinde döneceklerini söylediler. 5-6 gün geçti herhangi bir şekilde aramadılar. 11 Eylül 2015'de saat 20:28'de tekrar aradığım da kendini müşteri hizmetlisi olarak tanıtan bir bey kayıtlarda yanlışlık olduğunu, tekrar kayıt oluşturulduğunu bana 24 saat içinde dönüleceğini söyledi. Ancak dönülmedi.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker K.
  03 Ekim
  20:11

  Benim arızalanan cihazı değiştirdiler. HD yayın arızalanan cihaza tanımlı olduğu için değişen cihaza tanımlanmıyormuş. Sanki cihaz abone oldu! Parasınıda cihaz ödüyor! Siz siz olun dijitürke abone olurken cihaz mı yoksa benmi abone oluyorum diye sorun. Müşteri hizmetlerinin her söylediğine inanmayın. Bana ulaşamadıkları bile hikaye. Çünkü hiç aramadılar. En kötü cep telefonumda Digiturk cevapsız araması olurdu! Çekmediği anda dahi kimin aradığının mesajı zaten gelmekte. Ben tekrar tekrar aradıktan sonra bana bu komik olan açıklamayı yaptılar. ''HD yayın arızalanan cihaza tanımlıydı''! ! ! !

 • 26 Eylül
  14:48

  Sayın İ.K. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri