Digiturk Habersiz İptal İşlemi Yapıyor.

Zafer A. |

02/12/2014 tarihinde Müşteri hizmetlerinizden internet paketinize başvuruda bulundum. Müşteri temsilciniz başvuru formunu oluşturduğunu 10 gün içerisinde teknik servisin geleceğini söyledi. Ancak aradan 15 gün geçmesine rağmen gelen giden olmadı. 2 gün önce Eskişehir'de ki servisinize durumu anlattım onlarda kendilerinde açılmış bir talep bulunmadığını müşteri hizmetleriyle tekrar görüşmemi istedi.

Bugün müşteri hizmetlerinizle yaptığım görüşmede ise başvurumun iptal edildiği söylendi. Kim ne zaman iptal etmiş ben böyle bir başvuruda bulunmadığımı söylediğimde müşteri temsilciniz detay veremeyeceğini belirtti. Bu garip olay yüzünden internetsiz kaldık. Bu soruna acil çözüm istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer A.
  05 Ocak
  08:10

  tam 6 yıllık müşterinizim nasıl ulaşamıyorsunuz kampanyalarınız için günde 10 defa arıyorsunuzda şikayeti çözmek için mi numaramı bulamıyorsunuz.Ciddiyetsizlikten başka bir şey değil bu.1 ayı geçmiş hala bir interneti bağlayamadınız yazıklar olsun yarın Digitürkümüde iptal ediyorum toptan kurtuluyorum sizden.

 • 21 Aralık
  18:40

  Sayın Z.A irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri