Digiturk Haber Vermeden Film Paketi Eklenmiş!

Özer K. |

Geçen ay Digiturk'ten arayıp faturalarımı düzenli ödeyen bir müşteri olduğumdan 1.5 aylık hediye dizi film ve yetişkin paket ekleneceğini söylendi. Israrla sormama rağmen herhangi bir ücret ödemeyeceğimi söylediler. Fakat onayım olmadan beni sinema paketi üyesi yapıp bu ayki faturama 14 TL eklemişler. İptal ettirmek için aradığımda da 1 yıllık taahhüt vermiş olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım. Bu konuyla ilgili başka şikayetler de gördüm. Böyle yapmanız sizi faturalarını düzenli ödeyen müşterilerinizden eder.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  09:36

  Sayın O.K irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Özer K.
  13 Ekim
  16:46

  "DIGITURK üyeliği hakkında verilen bilgiyi" paylaşayım ki herkes okusun: Görüşme kaydımda "taahhüt" kelimesinin telaffuz edilmediğini, bu kaydın dinlenmesini istedim ancak herhangi bir cevap alamadım. Şimdi faturama eklenen 14 Lirayı paşa paşa ödeyeceğim. Müşteri hizmetlerinden arayan bey, vermiş olduğum (!) taahhütü kaldırma lütfunda bulundu.
  Sonuç: Bayramdan sonra BTK'ya şikayet dilekçesi vereceğim.

 • 13 Ekim
  16:10

  Sayın A.K. ile 12.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI