04 Mayıs 2015

Digiturk Garantili Receiver İçin Ücret Talebi!

1 yıllık peşin olarak ödediğim ve Digiturk ile tanışalı çok kısa bir süre olmasına rağmen DT 9102 HD kutumun ilk olarak ethernet sonra HDMI girişi ve son olarak kumandanın birden bozulmasının ardından çağrı merkezi ile görüşme gereği duydum. Bakır bey adında ki çalışan 25 TL servis ücretinin olduğunu belirtti bu sorunun çözülmesi adına. Bende garantisi olan bir ürün için şimdiye kadar hiçbir firmaya servis ücreti vermediğimi ve Digiturk'e de vermeyeceğimi belirttim.
İptal etmek istediğim de ise kanunsuzca iadesi olmadığını belirttiler. Tüm sosyal medyada karalayacağı mı bu markayı ve tüketici hakem heyetine gideceğimi belirtmek isterim. Acilen sorunumun giderilmesini istiyorum.

Mesut 206 Okunma

Cevaplar

  • Mesut 27 Mayıs 2015

    berbat bir kurumsunuz töve bir daha siziin ürünlerinizden yararlanmam

  • Mesut 04 Mayıs 2015

    Böyle ilgisiz ve müşteri memnuniyetine önem vermeyen bir başka firma ile karşılaşmadım. Ertan Özerdem böyle çalışanlarının olduğunu görse üzülürdü diye düşünüyorum. yazık ki bir kişi değil bir çok kişi kaybedecekler. Hukuki süreç yarın itibari ile başlatacağım.

  • Digiturk Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Sayın M. B. ile 04.05.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön