Digiturk Fiyat Tutarsızlığı...

Muhammed Meriç T. |

2012 yılından itibaren Digiturk üyeliğim bulunmakta ve sürekli sene başından itibaren nakit veya kredi kartı ile ödemekteyim. Ağustos ayı içinde kayınpederim senelik 450 TL 9 taksit kredi kartı ile Digiturk üyesi oldu. Bende arayıp aynı şartları istedim suratıma telefon kapatılıp daha sonraki aramamda ise bu kampanyadan üye olduğum için yararlanamayacağım söylendi. Eski üyelere 540 TL'den yardımcı olabileceklerini söylediler. Böyle bir uygulamayı dünyanın neresine giderseniz gidin herhalde Digitürk'te görebilirsiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  15:33

  Sayın M.M.T’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Muhammed Meriç T.
  06 Eylül
  13:48

  06.09.2016 tarihinde benim ile yapılan telefon görüşmesinde bana üyelik hakkında bilgi verilmedi. Zaten üyeliğim hakkında bilgim var. Eski üye olduğum için aynı şartlarda bana uygulama yapılamayacağını o kampanyanın yeni üyelik kazanmak için olduğu benim eski üye olarak daha fazla ödeme yapacağım söylendi.

 • 06 Eylül
  13:42

  Sayın M. M. T. ile 06.09.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI