09 Mayıs 2013

Digiturk Fazla Fatura Gönderildi!

Geçen ay sadece 20-25 tl'lik aktivasyon ücreti haricinde herhangi bir ek ücret ödemeyeceğim söylenen Digiturk plus IQ'ya geçiş kampanyasından yararlandım. Faturamın 55 tl gelmesini beklerken bugün faturam ulaştığında 16,13 tl'lik bir farkın faturama yansıtıldığını gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp sebebini sorduğumda, aktivasyonun yapıldığı tarihten ay sonuna kadar kutuya ilişkin tek seferlik de olsa tekrardan bir aktivasyon ücreti alındığı bilgisini aldım.

Çağrı merkezindeki çalışanlara bunun bilgilendirilmesi yapın diye özellikle söylüyorlarmış. Satış yapıp gelirleri artırmak pahasına böyle hassas konularda müşterilerinizi yanıltmanızı kınıyor, farkın iadesini talep ediyorum.

Volkan 198 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın V.T. ile 09.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Volkan 09 Mayıs 2013

    Digiturk tarafından iletişime geçildi. Hiç kuru kuru müşterimizi aradık konuyla ilgili bilgi verdik diye cevap yazmasınlar. Müşteri memnuniyeti için kayıt altına alınıyor ya görüşmeler şu an müşteri memnuniyeti sıfır dedim. Hiçbir şey söyleyemediler tabii ki. Ancak aldığım hizmetlerin farkını ve IQ kutunun daha iyi özellikleri olduğunu bir daha öğrenmiş oldum. Müşteri memnuniyeti için kayıt altına alınan ek aktivasyon bedelinin bildirilmediği telefon görüşmesini dinleyin ona göre de ücretimi iade edin dedim ancak amacın müşteri memnuniyeti değil kibar tabiriyle ekstradan nasıl para kazanabilecekleri olduğunu öğrenmiş oldum. Alternatif gözden geçirmesi ve taahhüt durumumun kontrolünden sonra üyeliğimi iptal edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön