17 Ağustos 2015

Digiturk Fazla Alınan Nakil Ücreti.

Taşınmam nedeni ile Digiturk genel merkezine nakil talebimi bildirdim. 14.08.2015 günü yönlendirilen teknik servis çanak anten kurmalarının gerektiğini, bunun da 35 TL servis ücreti + 85 TL çanak anten ücreti olmak üzere 120 TL olduğunu söyledi. Ücreti fazla buldum ve Digiturk genel merkezini aradım ücretlerin toplam 85 TL olduğunu 35 TL'nin benden haksız istendiğini söyledi ve gelen servisede bunu telefonda anlattı ancak servis bu işlemi 120 TL'ye yaptığını aksi takdirde yapmayacağını belirtti. Bende 120 TL ödedim. Durumu genel merkeze bildirmeme rağmen 40 saattir tarafıma dönüş yapılmadığı gibi şikayet kaydımın oluşturulmadığı söylendi. Gün içerisinde 4 kez merkezi aradım hala çözüm yok.

Abdurrahman 19 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman 28 Ağustos 2015

    Tarafıma fazla alınan ücretin LNB parası olduğunu söylediler. Daha önce görüştüğüm müşteri temsilcisinin söylediğini de yalanladılar. Görüşmelerin kayıt Altına alındığını söylüyorsunuz görüşme tarihini saatini veriyorum kaydı dinleyin dedim. Kem küm tamam beyefendi biz sizi tekrar arayacak dediler ama arayan soran yok.

  • Digiturk Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Sayın A.K ile 22.08.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön