Digiturk Faturamı Ödediğim Halde Yayınlarım Kesiliyor!

Levent Ş. |

Geçen sene üye olduğum Digiturk ilk 6 ay 5,99 TL sonrasında 22,99 TL paketi için 2 yıl taahhütlü sözleşme sonrası, son 4 aydır sürekli ekranda "sözleşme yenileyin aksi takdirde" çıkıyordu. Defalarca aramama rağmen uyarı mesajı silinmedi. En son telefonuma mesaj gönderilmeye başlandı aynı şekilde ve 3 Nisan'da yayınları kestiler.

Online müşteri hizmetlerinden yazışarak görüştüğüm temsilciye durumu bir defa daha izah ettim. Ya yayınlarımı hemen açın ya da tamamen iptal edin diyerek. Ancak taahhüt cezası vs. kesinlikle istemiyorum. Çünkü yayınlarımı isteğim dışında kesen ve beni mağdur bırakan sizsiniz, sözleşmeyi bahane ederek aylarca mağdur edildim, yetmezmiş gibi bir de aboneliğimi iptal ederek 137,4 fatura çıkardı.

Etiketler :

Üyelik Habersiz İşlemler Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  12:54

  Sayın L.Ş. ile 20.05.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Levent Ş.
  11 Mayıs
  14:09

  Şimdi de 45 TL fatura gönderdiler. Neymiş bağlantı ücreti cezası mı ne? Yetti artık. Bu kadar sorumsuzluk olmaz! Aradım defalarca yok telefon numarası vereceklermiş. Randevu alacakmışım falan. Abonelik için bıkmadan usanmadan 100 defa ararlar, hakkını aradığında muamele böyle. Ama peşini bırakmayacağım. Türkiye de sistem böyle elini veren kolunu kaptırıyor. Müşterilerin bir çoğu da bilinçsiz ve hakkını aramadığından Digiturk ve benzeri firmalar kimden ne koparabilirsek mantığıyla hareket ediyorlar. Lütfen herkes hakkını sonuna kadar arasın mesele 45 TL para meselesi değil hak meselesi. Çözüm bulunana kadar her türlü kanaldan şikayete devam edeceğim.

 • Levent Ş.
  16 Nisan
  19:49

  Ne ulaşılamaması twetterdan yazınca sağ olsun hemen aradılar. Ama saçma sapan bir şekilde mailime gönderilen faturanın iptal olduğunu, ee o zaman niye gönderiyorsunuz dediğimde göndermek zorunda olduklarını vs.. vs gibi açıklamalar yaptılar. Müşteri kaybetmek için çaba sarfediyorlar sanırım

 • 14 Nisan
  14:26

  Sayın L.S irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri