20 Eylül 2013

Digiturk Fatura Tutarımda 30,95 TL Fazla Tahsilat Yaptı!

Digiturk'ten 17.09.13 tarihinde telefonuma gelen mesajda 55,94 TL'nin hesabımdan çekildiğini fark ettim. Oysa benim halihazırda kullandığım paket tutarı 24,99 TL'lik olan ve 16.08.13 tarihinde gelen son Digiturk faturasını da 24,99 TL olarak ödedim. Bunun üzerine ilgili kuruma e-posta ile aynı gün başvurdum. Gelen cevap komik, beni aramışlar bulamamışlar, çözüm için ilgili telefonu aramamı tavsiye ediyorlar.

Ben kendilerinde acil çözüm bekliyorum başvurduğum kurumdan ancak onlar çözümsüzlük istiyorlar ki telefon edin, bu bizim işimiz değil diyorlar. Lütfen fazladan tarafımdan tahsil ettiğiniz 30,95 TL'yi hesabıma işi yokuşa sürmeden acil olarak iade ediniz.

İrfan 63 Okunma

Cevaplar

  • İrfan 15 Temmuz 2014

    Şikayetim çözülmemiştir. Beklemiyorumda!

  • Digiturk Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın I.K. a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • İrfan 26 Eylül 2013

    Kesinlikle ticari ahlak kurallarını hiçe sayan, sadece BEN anlayışına sahip bir firma. Teknolojideki gelişimde Tüketicisinin haklı isteklerini kanıtlamasına imkan vermiyor. Madem görüşmeler kayıt altına alınıyor. Neden yaptığım telefon görüşmesi dinlenmiyor. O görüşmede bana sinema salon teklifinde bulunan görevli ''en geç 1,5-2 saat içinde aktif olur''ifadesi ve ertesi gün, bize ulaşın bölümünden gönderdiğim mesajımı okuyup dikkate almıyorlar. Neden, sinema salonunda film izleyip izleyemediğimi belirleyemiyorlar ? (bugün arayan Sevil hanıma'da sordum) Ve nekadar ilginç ve o kadarda garip bir uygulamadır, Bize ulaşın'dan gönderdiğimiz şikayetlere ait dönüşleri sadece telefon'dan yaptıklarını. Neden sorularımıza ait cevaplarınızı e-posta ile vermiyorsunuz. Belgeli olmasın diye olabilirmi acaba? Gerçekten tüketicisine hakkını vermemeye yeminli ve sadece Kazanç odaklı bir kuruluş. Kesinlikle hakkımı helal etmiyorum. Ve bu konuyu Tüketici hakem heyetine götüreceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön