19 Nisan 2014

Digiturk Engelli Kampanyasından Yararlandığım Halde Fazla Ücret Alıyor.

2013 Ağustos ayında Digiturk'ün Engelli Kampanyasından yararlanmak üzere Adana Çukurova'da bulunan Ada Digitale müracaat ettim. Benden istedikleri tüm belgeleri de kendilerine verdim. Belgelerim tam olduğu için gelip bağlantılarımı yaptılar. Fakat 1.5 ay sonra belgeleriniz eksik diye tam üyelik faturası çıkartıyorlar.

İstanbul'a kadar gittim belgelerim orada olduğu halde benden tam üyelik parası istiyorlar. Mademki bayilerine güvenmiyorlar neden insanlara bayilik dağıtıyorlar. Ya kimseye bayilik vermeyeceksin ya da bayine güveneceksin. Ben belgelerimi tam vermişsem bayini suçlayacaksın. Engelli kampanyası diye üye yapıp sonradan tam üyelik parası istiyorlar.

Filiz 45 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi25 Nisan 2014

    Sayın F. A. ile 25.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Filiz23 Nisan 2014

    belgelerim kendilerinde tam olmasına ragmen ısrarla eksik olduğundan bahisle benden fazla para talep etmektedirler. Kesinlikle yanlışlarını duzeltmemektedirler.

  • Digiturk Temsilcisi21 Nisan 2014

    Sayın F. A. ile 21.04.2014tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön