02 Mayıs 2013

Digiturk Eksik Kanal ve Yayın Sorunları!

Yaklaşık 1 Ay dan fazla ,izlemiş olduğumuz Digitürk uydu alıcısında ,film,eğlence ve belgesel kanallarına ekstra para ödememize rağmen eksik kanal sorunu yaşıyoruz. Bir çok kere telefon ile aradık fakat uzaktan sinyal göndererek çözmeye çalışıldı ama çözülemedi, bir kere sadece teknik bölüm ile görüşebildik eğer sorun çözülmez ise teknik servis gerekeceğini ve ücret ödememiz gerektiği bildirildi.

Tarafımızdan kaynaklanmayıp cihazdan kaynaklanan bu eksiklikten dolayı neden para ödeyeyim, eğer bu bir hizmet ise bunu firma vermek zorunda değilmidir. Defalarca fişi çekip kartı silip tekrar yüklememize rağmen halen eksik kanal sorunu çözülemedi. Gerekirse tüketici haklarına da şikayet edeceğim.

Fırat 65 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın F.A.ile 08.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Fırat05 Mayıs 2013

    Digiturk Çağrı Merkezi tarafından yönlendirilen servis şikayetimiz ile ilgili sorunu çözmüştür.Şu an eksik olan kanallarımız mevcut çanak yerine bina üzerinde bulunan başka bir çanak ve kablo değişimi ile halledilmiştir.Kendilerine çok teşekkür ederim.

  • Digiturk Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın F.A.ile 02.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön