Digiturk Eksik Kanal Sorunu.

Emre M. |

1 hafta önce başlayan eksik kanal sorunum giderek çoğalmaya başladı 1, 2 kanal eksilmeye başladı derken şimdi 100'lerce kanalım eksik ve defalarca kez kurulum yapmış olmamam rağmen hiçbir şekilde kanallarım gelmiyor. Atv, Star TV, fox, Show Tv, Kanal D kanalları.

Müşteri hizmetlerini arıyorum beraber kurulum yapalım diyorlar tekrar yapıyoruz ama hiçbir şekilde kanallarım yerine gelmiyor. Bundan önce evimi taşırken taşınma ücreti olarak Digiturk'e 70 TL servis ücreti ödedim. Şimdi benim kanallarım kendi kendine eksildi diye 25 TL teknik servis ücreti isteniyor. Ayda verilen 90 TL fatura ücretini boşuna mı veriyoruz?

Etiketler :

Decoder / Receiver Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  12:44

  Sayın E.M. ile 17.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Emre M.
  17 Kasım
  09:42

  Bence digiturk zaman zaman belirli bir kitlenin kanallarını siliyor ve teknik servis göndererek ayrı bir para kazanmanın planlarını yapıyorlar. Ben 10 aydır hiç biz zaman eksik kanal sorunu yaşamadım fakat üyeliğimin bitmesine 2 ay kala benim kanallarımda eksilme sorunu başladı. Zaman zaman kendi kendine kanalların geldiği bile oluyor. Eksik kanal sorunu yaşamamın tek sebebinin digiturk tarafından uzaktan kontrol edildiğine adım gibi eminim. Ayda 90 tl Fatura ödüyorum ve bozmadığım kanal sorununun da servis ücreti olan 25 tl benden alınıyor. Oh ne ala memleket..

 • 12 Kasım
  10:08

  Sayın E.M. ile 12.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI