Digiturk Eksik Kanal Sorunu.

Sedat Ö. |

Digiturk'te yaklaşık 15 gündür eksik kanal sorunu yaşıyorum müşteri hizmetlerine telefon açtığımda teknik servise yönlendirmek istediklerini söyleyip, teknik servis ücreti olan 25 TL'ninde tarafımdan ödenmesini istemişlerdir.

Kendilerine benden kaynaklanan bir durum değil teknik servis ücretini neden ben ödüyorum dediğimde yapabileceğimiz birşey yok demişlerdir. Benden kaynaklanmayan problemin, tarafımdan ücret alınmadan yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  19:48

  Sayın S.Ö. ile 06.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Sedat Ö.
  24 Ekim
  16:03

  Tekrar aradım yapabilecekleri bir şey olmadığını belirttiler, paketi en düşük seviyeye getirdim ve iptal ettirmek istediğimi söyledim kayıt aldılar. İstedikleri evrakları toparlayıp en kısa sürede iptal ettireceğim.

 • Sedat Ö.
  24 Ekim
  08:06

  23-10-2014 tarihinde saat 12:51'de aramışlar ve bulamamışlar yalnız mail gönderilmemiş, fakat daha sonra saat 12:56'da ben aradığımda görüştüğüm arkadaş ilgili birim tarafından tekrar aranacağımı söyleyip telefonu beklemem gerektiğini belirtmiştir. Bu saçmalığın en kısa zamanda çözüme kavuşmanı bekliyorum...

 • 23 Ekim
  18:44

  Sayın S.Ö. ' e irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri