31 Ekim 2014

Digiturk Eksik Kanal Problemi ve Müşteri Hizmetleri Sorun Çözme.

Digiturk'de dün bazı kanallarım kayboldu. Kolay kurulum, kutuyu sök tak vs gibi işlemlerle geri getirmeye çalıştım olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi bir takım kanal güncellemeleri yaptığını aynı adımları izlememi, problemin çözülememesi halindeyse teknik servis yazdıracağını söyledi.

Problem düzelmedi, teknik servis yazdırmam gerekiyor dedi. Ben de dedim ki; "Müşteri memnuniyetine önem veriyor musunuz? " cevabı; "evet" o halde "sebep olmadığım bir sorundan ötürü servis parası mı ödeyeceğim şimdi? " dedim, cevabı; "evet". O zaman sizi aramam ne işe yaradı? " dedim, cevabı; "teknik servisi 24 saat içinde yönlendiriyoruz". Sanki bedava gelecek veya ben arasam gelmeyecek.

Serdar 2.420 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayın S.P. ile 01.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Serdar 31 Ekim 2014

    Bugün tüm kanallar geri geldi.. Yani eğer kanallar geri gelene kadar servis gelmiş olsaydı boşu boşuna servise para ödeyecektim. Bundan 1 veya 2 ay önce evimize kadar gelip, yandaki inşaatın iskelesinden dolayı yayınınız gidiyor diyerekten 25 TL servis ücreti alan servise bir 25 TL daha ödemiş olacaktım.. Muhteşem hizmet..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön