13 Mayıs 2013

Digiturk Eksik Bilgi Verildi!

2013 Ocak ayında Digiturk tarafından aranarak, kablosuz erişim noktası kurulumu yapılabileceği söylendi. Özellikle sormama rağmen bunun bana hiç bir bedeli olmayacağı belirtildi. Kurulumu yapan kişi ise 25 tl ücret talep etti. Daha sonra da otomatik ödenen faturalarımı kontrol etme ihtiyacı hissetmedim. Bu hafta ise Ocak ayından beri her ay 5 tl kesinti yapıldığını fark edip müşteri hizmetlerini aradım, ses kayıtlarının incelenmesini talep ettim. Bana söyledikleri bayii tarafından arandığım için ses kaydı olmadığı, sene sonuna kadar her ay 5 tl ödeme yapmam gerektiği. Üstelik web sitelerinde ücretsiz olduğu belirtilen bir servis için neden ödeme yapmak zorundayım.

Zehra 36 Okunma

Cevaplar

  • Zehra13 Mayıs 2013

    Buraya yazılan şikayet sonrasında herhangi bir telefon görüşmesi gerçekleşmemiştir. Ayrıca öncesinde yaptığım telefon görüşmelerinde de hiç bir tatmin edici cevap verilmemiştir. Ayrıca web sayfasında yer alan "ücretsiz" ibaresine karşılık da bir şey söylenmemiştir. Digiturk kesinlikle çözüm sunmaya çalışmıyor.

  • Digiturk Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Z. K . ile 12.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön