12 Ocak 2016

Digiturk Dondurduğum Aboneliğe 93 TL Fatura Yansıttı!

1 yıllık üyeliğim dolduğundan dolayı tekrar taahhütsüz olarak tarafımıza 93 lira ücret yansıtmışlar, kesinlikle bir bilgi vermeden tarafınıza mesaj gönderdik diyorlar mesaj gelmediğini iletmemize karşılık ekip sorumlularından S** veya Ş*** hanım biz nereden bilelim size mesaj gelmediğini diye cevap veriyorlar, ne kendilerinden haberleri var ekip sorumlularında da iş yok.

Tüketici memnuniyeti sıfır kampanya için aradıklarında tarafımızı kampanya için aramayın dediğimiz halde 100 kere arayan insanlar üyeliğimizin bittiğine dair 1 arama bile gerçekleştirmeden kafalarına göre işlem yapıyorlar, insanları zor duruma düşürüp belli bir fiyat çıkartarak ödetmeye çalışmakta üzerine yok.

Can 50 Okunma

Cevaplar

  • Can 19 Ocak 2016

    Hala bir çözüm yoluna gitmeden ne doğru düzgün bir aramaları var ne ilgilileri ekip sorunlusu bile o kadar saygısız ki bize yalancı diyebilecek kadar Şeyda ve Sonay hiç susmadan bizi dinlemeden konuşan ekip sorumluları çözüm odaklı bir çalışma asla yok sadece parayı almaya odaklı insanlar çalışıyor para verdiğimizde en değerli müşteriniz biz oluyoruz hiçbir değer yok pes bu işin peşini asla bırakmayacağız tüketici hakem heyetine tüketici hakları başvuru yapılacak neresi varsa en üst yetkilinize kadar.

  • Can 13 Ocak 2016

    Tarafıma çözüm odaklı hala bir dönüş olmamıştır kesinlikle gün içerisinde tarafınızdan aranmadım siz böylemi çalışıyorsunuz yazık size

  • Digiturk Temsilcisi12 Ocak 2016

    Sayın C. E. Ş. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön