Digiturk Derbi Günü Ticari Üyeliğimin Yayınını Kesti.

Gökhan K. |

Digiturk'un ticari paketlerini satan Avrupa Bilişim adındaki firmadan ticari paket satın almıştım. Ödemeleri sıralı senet yapıp öyle ödeyeceğimize anlaştık. Önceki sene gibi ve geçen sene senet ödemelerini bankaya yapıyorduk, bu sezon başında anlaşma yapılırken müşteri temsilcisinin bana ilk senedi elden verileceğini söylemediği için bende bende bankaya yatıracağımı düşündüm normal olarak.

İlk senedim 18 ekim. Yani cumartesiye denk geliyor ve Galatasaray - Fenerbahçe derbisi var o gün. Zaten ticari kanuna göre ben senedi 2 iş günü gecikmeli ödeyebilirim böyle bir hakkım varken, 18 ekim sabahı Avrupa Bilişim denilen firma benim yayınımı kesti. Maç izletemedim para kazanamadım, beni mağdur etti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Kasım
  19:24

  Sayın G.K. ile 06.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Gökhan K.
  06 Kasım
  11:53

  Telefonla arıyorsunuz beni,arayan kişi çaresiz, elinden bişey gelmiyor.Ticari paketi satan firmanızla problemliyim diyorum beni yine o firmaya yönlendiriyor.şakamısınız siz birazcık mantık :) milyon dolarların döndüğü koskoca digiturkun aslında ne kadar basit,amatör bi şekilde yönetildiğini görmüş olduk en azından..BİR DAHA KALEM DAHİ ALMAM DIGITURKTEN.

 • Gökhan K.
  31 Ekim
  10:52

  Koskoca digiturk'un ticari departmanı olmadığını öğrendim.hiç bir soruna çözüm getiremediğini öğrendim..işinin sadece paket satmak olduğunu öğrendim..Digiturk'un 5 para etmez bi firma olduğunu öğrendim.. Digiturkten tek bir ürün daha almam. böyle amatör çalışan bi firma olamaz.

 • Gökhan K.
  24 Ekim
  22:25

  Çözüm üretilmedi sadece geçiştirildi.

 • Gökhan K.
  24 Ekim
  22:24

  Arayan kişi bana yardımcı olmadı ki.yine sorunlu olduğum firmaya yönlendirdi olayı.Ticari üyeliklerle digiturk'un değil ilgili firmanın ilgilendiğini söyledi..FİRMA BENİMLE MUHATTAP OLMUYOR VE SUÇU DIGITURK'UN ÜZERİNE ATIYOR..Ellerinde senedim olduğu için istedikleri gibi davranıyorlar.Beni mağdur etmeye hakları yok!

 • 23 Ekim
  18:41

  Sayın G.K. ile 23.10.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI