28 Temmuz 2015

Digiturk Decoder Arızası.

Decoder'imde sinyal azalma problemi yaşıyordum. Ekip yönlendirilmesi için "tarafımdan" bayinin aranıp ekipleri kendim çağırmam istendi. Gelecek olan ekip 4 gün beni oyaladı 4. gün telefonlarıma dahi cevap vermediler. Tekrardan aradım müşteri hizmetlerini ve buradan kayıt yapalım dediler (4 gün boşuna kendim bayinin peşinde debelendim) kayıt açtılar cuma günüydü pazartesi günü ekibin geleceğini söylediler. Pazartesi günü sabahı teknik yardımın iptal edildiği mesajını aldım. Gün içerisinde mutlaka tarafıma dönülmesini söyledim. Teknik arızam ile ilgili "tekrardan" randevu mesajım geldi ve ben yine evde ekipleri beklememe rağmen hala gelen giden yok.

Mehmet 500 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 28 Temmuz 2015

    affedersiniz de tarafıma bilgilendirme yapılabilecek bir durumda mıyım ben şu anda acaba? Şikayetleri okumadan otomatik cevap veren Digiturk'ü buradan "tebrik ediyorum":) Zaten Süper Lig yayın haklarınız olmasa çekilecek çile değilsiniz. Onu da çekmeyeceğim bundan sonra. Rezalet bir çözüm ekibiniz, ondan da rezalet bir iç denetiminiz var kendi bayileriniz üzerinde. Bayinizi birazcık bile denetleyip, böyle bariz sallamamazlık ve kaypaklık boyutunda yapılan hatalarda cezai yaptırım uygulasaydınız daha iyi yerlerde olabilirdiniz sanırım. Umarım bu yorumlarımı da yapıcı olarak algılayabilirsiniz de elinize daha düşmemiş insanlar kurtulurlar bu tutumunuzdan. İyi günler.

  • Digiturk Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Sayın M.T. Ş. ile 28.07.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön