18 Ocak 2014

Digiturk Dayatma İle Para Aldı

HD ve IQ destekli bir kutuya sahipken çağrı merkezi tarafından arandım ve yeni bir kampanya ile tanıştım. Bana söylenene göre; HD+ kutu ile benim kutum arasında değişim olacak ve hiçbir ücret talep edilmeyecekti. Aynı zamanda beğenmediğim anda tekrar eskisiyle değişitirilecekti. Hiçbir kaybımın olmayacağı defalarca söylendi. İlgili ses kayıtları dinlenebilir.

Kutu geldikten 2 gün sonra çok pişman oldum; çünkü kutuda IQ desteği yoktu. Vaktim olmadığı için kutuyu ancak 1 ay sonra değiştirmek istediğimi söyleyebildim. Kutumun değiştirileceğini; fakat 25 TL aktivasyon ücretinin alınacağı söylendi.

Maalesef bu parayı vermek zorunda bırakıldım. Prosedür olduğu söylenerek dayatma yapıldı.

Burak 41 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın B. G. ile 29.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Burak28 Ocak 2014

  Hiçbir bilgi verilmedi. Çünkü telefonla arandığımda müsait değildim ve 1 saat sonra aranacağım söylendi; fakat kimse tekrar aramadı. Şikayetime çözüm aranmadı bile.

 • Burak23 Ocak 2014

  Böyle bir bilgi verilmedi. Çünkü telefonla arandığımda müsait değildim ve 1 saat sonra aranacağım söylendi; fakat kimse tekrar aramadı. Yanlış ve yalan bilgi vermeyelim lütfen.

 • Digiturk Temsilcisi21 Ocak 2014

  Sayın B. G. ile 18.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön