Digiturk Cihaz Sorunum Devam Ediyor!

Uygar S. |

4 yılı aşkındır üyenizim. Digiturk plus kullanıyorum. Daha önce yaşadığım görüntü donması, görüntü bozulması, kayıt yapamama vs sebeplerden defalarca servis geldi, cihazlar değişti vs ancak sorunum hala devam ediyor. Evim teknik servis elemanı yuvası oldu, tüm çalışanlarınızı tanıdım.

Şimdi kalkıp benden bozuk cihazınız için taahhüt almak istiyor, 3 ay ücretsiz sonra 15 TL cihaz ücreti var diyorsunuz. Şimdi ya yayınımı düzeltin, ya cihazın parasını almadan üyeliğimi devam ettirin, yada izleyemeden para ödediğim yayınlarımı tespit edip bana tutarını iade edin ve üyeliğimi sonlandırın.

Etiketler :

Decoder / Receiver Görüntü Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  09:48

  Sayın U.S ile 02.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Uygar S.
  01 Ocak
  23:56

  Tarafıma ilgili tarihte sadece 1 kez arama yapılmış olup, müsait olmadığından yanıt veremedim.

  Ayrıca daha sonra mail adresime "tarafıma telefon ile ulaşamadıklarını", bilgilerimin güncel olup olmadığımın kontrol etmem için mail atmışlar.

  Maile cevap olarak ; bilgilerimin tamamının doğru olduğunu , yaptıkları tek aramaya müsait olmadığım için cevap veremediğimi bildirerek yanıt verdim.

  Ancak tekrar dönüş yapılmadı.

  Bilgilerinize sunarım.

 • 23 Aralık
  12:51

  Sayın U.S. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri