13 Ağustos 2015

Digiturk Cihaz Arızası ve Servis Hizmeti Kusuru.

1 Hafta evvel maalesef Digiturk + Şampiyonlar paketi satın aldım. Sonrası şöyle: Gelen servis kablolarımı kesip bağlantı yaparak yayın verdi. Kanallar çıkmamaya başladı. Alet bozuldu 3 yıldır bağlı olan uydu kutusunun prizinden makine bozulmuş diye söyledi. Servis sahibi (seli elektronik) sadece sormuş olduğum sorular üzerine suratıma telefon kapattı.

Yöneticilerle görüştüm sonuç sıfır. Evime asla Seli Elektronik gelmesin diye uyardım telefonu kapattıktan sonra dalga geçer gibi seli elektronik servisi adresinize yönlendirildi diye mesaj attılar. Servisten gelen herkes bir şeyler için para istiyor. Merkez bu işlemin ücretsiz olduğunu söylüyor dediğimde merkez ne derse desin ben para alırım diyor.

Ali 43 Okunma

Cevaplar

  • Ali 02 Eylül 2015

    Nasıl irtibat numarasından ulaşılamıyor. Satmak için günde 5 defa arıyordunuz ya. Zaten yaptıklarınızdan sonra böyle bir açıklamaya "pes" dahi diyemiyorum. Ama bu cevap sonrası yasal her türlü merciye başvuracağım!

  • Digiturk Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Sayın A.L irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön