10 Şubat 2016

Digiturk Call Center Üyelik Devir İşlemi!

İnternet paketli üyelik aldım. Üyelik alırken kimse internet faturası ve Digiturk'ün aynı isim üzerine olması gerektiği bilgisini vermedi.1 hafta boyunca Call Center'a ulaşıp üyelik devir işlemini yaptırmak için uğraştım. Devir işlemini nihayet gelip yaptılar ama 10 gündür devir işlemi sistemde gözükmediği için internet bağlanmıyor.
Call center sorun çözemiyor. Teknik servis telefonu açmıyor. 15 gündür devir işlemi, internet bağlantısı vs için en az 3 saat telefonda bekletildim. Üyelik yapılırken her şey çok kolay ama en ufak bir problemde, servise gidin, telefon açın vs sürekli işi zorlaştırma ve sorun çözememe gibi bir durum var.

Müge 118 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi23 Mart 2016

  Sayın M.K. ile 23.03.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Müge16 Mart 2016

  Değerli Arkadaşlar, sorunum çözülmedi, arayıp verdiğiniz bilgi benim mağduriyetimi gidermiyor. İnternetim bağlanmadı.

 • Müge02 Mart 2016

  Sorunum hala çözülmedi, devir şlemi yapıldı ama internetim hala bağlanamadı 15 gündür uğraşmaya devam. En son verilen bilgi t.c. kimlik numarası eksik kalmış. Servis eksik işlem yapıyor, çağrı merkezi hiçbir şekilde sorun çözmüyor. 2 aydır eve internet bağlatmaya çalışıyorum. Eziyet haline gelen Digiturk eziyet etmeye devam ediyor. Tek istediğim:SUPERONLİNE' ın eve gelip artık interneti bağlaması! Bunu anlamak ve çözmek bu kadar zor olmamalı!

 • Digiturk Temsilcisi10 Şubat 2016

  Sayın M.D. ile 10.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön