Digiturk Çağrı Merkezinde Verdiği Taahhüt Unutuldu!

Yunus D. |

Eylül başında Digiturk aboneliğimi iptal ettim. Bir kaç gün sonra çağrı merkezinden arandım aboneliğinizi iptal etmeyin biz size HD kutusu verelim üstüne de sinema paketi sinema filmleri ve futbol maçları hariç tüm yayınları izleyin Ocağa kadar ayda 15 TL ödeyin sonra isterseniz aboneliğinizi tekrar iptal edin denildi. Geçen ay Eylül ayı için 9 TL geldi , bu ay 29 lira küsuratla geldi fatura, Şimdi kime ve neye güveneyim anlamadım gitti. Yurt dışında olduğum için çağrı merkezini de arayamıyorum .

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  18:18

  Sayın Y.D. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Yunus D.
  15 Ekim
  19:33

  Eylül 13'den beri .Halen de.Bunlar hayal mi görüyor.Hangi telefondan,merak ettim .Üstelik Eylülde beni ikna etmek için verilen taahüt mü yoksa bir buçuk ay sonraki hayali görüşme mi deli saçması bir durum.Ben verilen bir taahütten bahsediyorum onlar bugun yapıldığı iddia edilen bir görüşmeden.Allah akıl versin.

 • Yunus D.
  15 Ekim
  19:26

  15.10.2014 de ben yurtdişinaydım bu nasıl oluyor.

 • 15 Ekim
  18:16

  Sayın Y.D. ile 15.10.2014tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI