Digiturk Bitmek Bilmeyen Spam SMS!

Okan K. |

Digitürk'ten sürekli olarak spam sms almaktayım. 3-4 defa aradım ve beni listelerinden çıkartmalarını istediğimi söyledim. Onayladılar ve bir daha sms almayacağımı söylediler ancak değişen bir şey yok. Ben yine haftada 2-3 defa Digiturk'ten mesaj almaya devam ediyorum. Yeni mesaj geliyor, numarayı engelle diyorum, yeni mesaj geliyor tekrar, numarayı engelle. Engelle. Engelle.

Sonsuz bir döngüye girdik sanırım. Asla Digiturk'e üye olmayacağım gibi, gittiğim her yerde sizin aleyhinizde konuşuyorum. Size üye olmayı düşünen varsa fikrini değiştiriyorum, bilmenizi isterim. Sizden tek bir spam sms dahi almak istemiyorum.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Nisan
  20:04

  Sayın O.K.ile 21.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Okan K.
  21 Nisan
  18:49

  Cevabınızdan 3-4 gün sonra tekrar reklam mesajı geldi..Resmini çektim isterseniz email adresinize göndereyim..Digiturk'te BJK'FB Derbisine Ozel LİG TV Sinema Belgesel Sporextra Paketleri Hediye Eylul,e kadar Ayda 14.99TL UStelik Kurulum Ucretsiz..Haa unutmadan, üyeliğinizin hemen ardından bir daha asla telefonlarınıza çıkmayacağımızı, üyeliğinizin iptali için de ancak ve ancak Noter'den ihtar çekmenizi bekleyeceğimizi bilgilerinize sunarız..Bununla beraber cihazınızda kullandığınız kartı teknik servisimiz hacklemeye çalışırsa suçu sizde bulacak ve sizi 200 küsür lira cezaya çarptıracağız!..Hemen Arayin 02129600000

 • 11 Nisan
  14:53

  Sayın O.K' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri