Digiturk Bilgim Olmadan Sinema Paketi Açıldı

Cihangir A. |

Babamın adına kayıtlı Digiturk üyeliğimiz ile ilgili olarak yapmış olduğum telefon görüşmemde
Kasım ayında böyle bir paketin açılması için defalarca arandığımı fakat onay vermediğimi ve üyeliği peşin olarak Satürn marketten aldığımızdan faturaları düzenli kontrol etmediğimizi, geriye dönük faturalar (3 aylık 21 TL) ile beraber iptalini istediğimi belirttim.

Bunun üzerine ses kayıtlarını da dinleyerek dönüş yaptıklarını söyleyerek tekrar geri dönüş yaptılar ve üzerine birde 36 TL taahhüt bedeli kesmek gerektiğini, çünkü telefonda gerekli bilgilendirme yapıldığı söylediler ama benim bu üyeliğim gerçekleştiğinden bilgim yok. Üstelik dün peşin ödenmiş Lig TV üyeliğim dahil yayınımı kapatmışlardı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Mart
  11:16

  Sayın C.A.ile 07.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Cihangir A.
  05 Mart
  18:24

  Evet toplantida oldugumdan cevap veremedim, ne diyeceginizide tahmin edebiliyorum, bir sey yapamaiyoruz ama beni 50 TL' sinde degilim yillarca sizin platformunuza uye olmusum, su anda babamin uyeligi var ama herhalde sizi uye olup sonra haberimiz yok diyerek dolandirmaya calistigimizi dusunnuyorsunuz. Burada benim yazdiklarima habire olumsuz donus yapacaginiza size yolladigimiz iptal faksinda belirttigim gibi bu konuyu bize masraf yansitmadan kapatarak musteri memnuniyeti saglayabilirdiniz ama bundan sonra zaten saglayamazsiniz bende bosu bosuna 50 TL oder ama onummuzdeki ayda Lig TV uyeligimizin iptaline iliskin faksi yolalrim olur biter, Lig TV' de 1 ayda fazlasi ile bizden kazanacaginiz parayi alabilmek icin 10 kere aramama yazmama ragmen niye iptali yapmadiginizin muhasebesinide siz yapin artik.

 • 05 Mart
  16:13

  Sayın C.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Cihangir A.
  05 Mart
  12:09

  50 TL icin hukuki yola basvuramazlar diye dusunup israr ediyorlar ama yaniliyorlar bizi yanlis bilgilendirip hak etmedikleri parayi istemek dogru degil. Bu kadar sistemleri var takip etsinler bir kere o sinema kanali acilip izlenmis mi?

 • Cihangir A.
  05 Mart
  12:03

  Dedigim gibi ayni seyi tekrarlayip duruyorlar

 • 05 Mart
  11:17

  Sayın C.A.ile 05.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Cihangir A.
  05 Mart
  11:07

  Digiturk' un musteri memnuniyetinden haberi yok herhalde. Aradiginda yada cevap yazdiginda surekli ayni seyi tekrarliyor. Bizim 500 TL' lik peşin odenmis yillik Lig TV uyeligimiz varken, habersiz yada yanlis bilgilendirme neticesi actiklari bir Sinema uyeligi ekliyorlar ve buna gecikmis faturalari gorup itiraz edince de iptali icin 36 TL' de ceza kesecegiz diyorlar. Toplam 57TL' nin pesine dusmusler ama ben bu tavri gordukten sonra Mayis' ta bitecek Lig TV uyleligimizi kesinlikle yenilemeyi dusunmuyorum.

 • 05 Mart
  11:01

  Sayın C.A.ile 05.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Cihangir A.
  05 Mart
  10:56

  Bilgimiz olmadan açilan Sinema Paketi' nin geriye dönük faturalar (3 aylık 21 TL) ile beraber taahhüt bedeli yansitilmadan iptalini istiyorum.

 • 04 Mart
  12:39

  Sayın C.A.ile 03.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI