Digiturk Bilgim Dışında İşlem Yapıyor.

Yılmaz Ö. |

Digiturk müşterilerini bilgilendirmeden hakkında işlem başlatıyor. Oysa Digiturk'te halen devam eden üyeliğim mevcut. Ulaşmak istedikleri zaman çok güzel bir şekilde ulaşmayı biliyorlar. Paket geçişi öneriyorlar, reklamlarını yapıyorlar. Benim 2007'deki üyeliğimden kalma 0.77 TL borcum olduğunu yeni abonelik yapmak için müracaatımda öğrendim.

0.77 TL'lik borç nasıl 2014 yılına kadar kalabiliyor anlayabilmiş değilim. Yeni üyeliğimden de vazgeçtim. Devam eden üyeliğimi de kapatacağım. Ayrıca yine haberdar edilmeden yasal takip sürecinde olduğumu bu 0.77 TL'lik borç dolayısıyla müşteri temsilcisiyle yaptığım konuşmadan öğrendim. Bende gerekli hukuki işlemlere başvuracağım. Digiturk mü bir daha asla.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Nisan
  11:59

  Sayın Y.Ö ile 25.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Yılmaz Ö.
  25 Nisan
  10:05

  Digitürkte devam eden aktif üyeliğim ve güncel bilgilerim olduğu halde Digitürk yetkilileri irtibat bilgilerinden ulaşamadığından bilgi verilemediğinden söz ediyor. Oysa T.C kimlik numarasıyla sisteme giriş yapıldığında sistemde olan tüm üyeliklerim ve güncel bilgilerim kendi sistemlerinde gözüküyor. Ama digitürk bu yola başvurmayıp müşterilerini mağdur duruma düşürmeye devam ediyor. 2007 yılında ki üyeliğimin yasal takip amacıyla hukuk bürosuna gönderildiği bilgisine tesadüfen ve kendi aramalarım neticesinde ulaşıyorum. Aktif olan üyeliğimle ilgili güncel kampanyalarını bana ulaşarak aktaran digitürk aynı duyarlılığı iptal edilmiş olan üyeliğimde çıkan sorun için göstermiyor. Bu da Digitürk'ün nasıl bir müşteri ve ticaret anlayışına sahip olduğunu gözler önüne seriyor. DİGİTÜRK'Ü PROTESTO AMACIYLA KENDİ AKTİF OLAN ÜYELİĞİMİ İPTAL EDECEĞİMİ KENDİLERİNE BİLDİRDİM VE DİGİTÜRK KULLANICISI OLAN VATANDAŞLARA YAŞADIĞIM OLAYI ANLATMAYA VE DİGİTÜRK'ÜN BU ETİK DIŞI TİCARET ANLAYIŞINI GÖZLER ÖNÜNE SERMEYE DEVAM EDECEĞİM... DİGİTÜRK MAĞDURU OLMAYIN...

 • 21 Nisan
  15:06

  Sayın Y.O irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri