18 Eylül 2013

Digiturk Bilgim Dışında İşlem Yapıyor!

Yaklaşık 1.5 ay önce Digiturk üyeliğimi iptal ettirmek için ilgili numaraya faks yolladım. 1 hafta sonra digimobil numaram yerine ikinci telefon olarak görünen babamın telefonunu arayarak ve konuştukları kişinin ben olmadığını, babamla konuştuklarını bilmelerine rağmen 2 aylığına üyeliğimi dondurmayı 2 ay sonra bizi arayacaklarını ve istemezsek yine üyeliğin kapatılacağını vaad ederek üyeliğimi dondurmuşlar.

Dün babamın telefonuna gelen bir SMS ile üyeliğimin ekim ayı içerisinde aktif olacağını bildirdiler. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve kapatma işlemi için tekrardan faks çekmem gerektiğini öğrendim. Üye yerine babasını arayarak işlem yapmak yasal mıdır şikayetçiyim.

Önder 64 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Ö.Y.ile 29.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Önder26 Eylül 2013

    Tekrar üyeliğimin kapatılması için fax çektim ve digiturk dalga geçer gibi yine babamı arayıp dondurma teklifinde bulundu. babam bu sefer oyuna gelmedi ve beni aramalarını, kendisini artık aramamalarını, üyeyi aramlarını söyledi ama 2 saat sonra tekrar babamı arayıp üyeliğini neden iptal ettirmek istediğini sordular! Bunun üzerine babam üyenin telefonunun onlarda olup olmadığını sordu ve üyenin birincil telefonunun onlarda olduğu cevabını aldı. Digiturk'ün çalışma ahlakı böyle sanırım.

  • Önder23 Eylül 2013

    Daha önce çağrı merkezine yaptığım şikayet üzerine yine babamı arayarak aynı şeyleri söylemişler. Fax çekmemiz gerektiğini özellikle belirtmişler. Bunun güvenliğimiz için olduğunu söylemişler. Yani güvenliğe öylesine önem veriyorlar ki telefonda üyenin babasıyla konuştuklarını bilmelerine rağmen kapatma işlemini durdurabiliyorlar ama telefonda üye varken ve bu kesinken yine de fax istiyorlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön