Digiturk Bayi Personeli İlgilenmiyor

Erdoğan K. |

Bimser İletişim S*** isimli çalışan tarafından arandım ve D-Smart taahhüdüm bittiğini ve Digiturk'e 59,90 TL'ye geçmemi talep ettiler. D-Smart'taki gibi aynen plus kutuyla geçiş yapılacağını beyan ettiler. 27.02.2014 tarihinde ise Bimser İletişim Digiturk bayisinden gelen teknik servis kurulumu sağlarken plus kutu olmadığını fark edip iptal ettirmek istedim ve bu şekilde kurulum sağlanıp 1 haftalık süreden sonrada plus kutuya geçişim hiçbir kurulum ücreti ve 24 ay boyunca paket fiyatım da değişiklik olmadan kullanıma devam edebileceğimi vaad etti. Digiturk'ün büyük saygın bir marka olduğunu düşündüğümden kabul edip onayladım. Şuan bayi benimle muhatap bile olmuyor ve elimde de ses kayıtları mevcut.

Etiketler :

Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan K.
  12 Mart
  17:48

  Verdikleri bilgi hicbirsey yapamiyacak olmalari bu olanlara bayinin digiturku bu sekilde lekelemesine adini kirletmesine goz yumduklari oldu buna bilgilendirmek denilirse tabi...

 • 12 Mart
  15:47

  Sayın E.K.ile 12.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Erdoğan K.
  12 Mart
  14:38

  Bimser İletişim Adli Digiturk Bayisinin Beni Yalan Vaadlerle Kandırmasına Ve Bunu Kabul Ettiklerine Dair Elimde Ses Kayıtları Mevcut Olmasına Rağmen DIGITURK'un Yapabileceği bir şey yokmuş. Bayiyle yaptığım ve kaydettiğim telefon görüşmesinde "Siz Beni Kandırarak Sözleşmeyi İmzalattınız Ve Şuandada Yapabileceğiniz Hiçbirşey Yok" Dediğimde "Maalesef Doğrudur" Diye Bir Cevap Aldığımı Bildiriyorum Buna Rağmen Yapabilecekleri Birşey Yokmuş !!!

 • 12 Mart
  14:26

  Sayın E.K.ile 12.03.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI