Digiturk Başkasının Adına Sürekli Aranıyorum.

Davut A. |

Mayıs ayından bu yana soy adı A. olan bir bayan adına sürekli aranıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini arayıp bu yanlışlığı düzeltin dedim. Her görüştüğüm tamam halledeceğiz beyefendi dedi ama telefon kapandı aradan 5 dk geçti yine arandım. Günde 10 defa aranıp taciz ediliyorum. Ve ben derdimi kimseye anlatamıyorum. Bu kurumlar bunu neden yapar insanı boş yere neden gerer tansiyonunu çıkartır anlamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Davut A.
  13 Ağustos
  11:40

  Hayatımda böyle saçma sapan kanun dışı bir sapıklık görmedim firma değil sapık imalathanesi müberek... Aramamızın ikaz etmemezin şikayet etmemizin hiçbir önemi yok adamlar bildiğini okumaya devam ediyorlar... Yok ki şöyle d... ... . Lı bir savcı bu firmala cinsi sapıklıktan şöyle okkalı bir tazminat ödedip akıllarını başına getirsin... Bunlar sapıklıkta kural kanıun tanımıyorlar... Bunun bir yolu var mı yok mu bilen varsa söylesin lütfen

 • 31 Temmuz
  09:22

  Sayın D.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri