11 Mayıs 2015

Digiturk Bağlantı Taahhüt Cezasıymış!

Digiturk sözleşme yenilemeyi bahane ederek ki, sözleşme yenileme için defalarca aramama rağmen hiçbir personel göndermediler ve yayınlarımı kestiler. Sonra 137 TL fatura gönderdiler, twitterdan mesaj gönderdim faturanın iptal olduğunu ilettiler. Birkaç gün önce de bu sefer 45 TL'lik fatura gönderdiler, aradığımda bağlantı taahhüt cezası olduğunu söylediler.

Tekrar aradım isteğim dışında aboneliğimi iptal edip nasıl ceza çıkarırsanız diye: 48 saat içerisinde dönüş yapacağız dediler, 5 gün oldu ses-soluk yok. Ne diyeyim müşteri kaybetmek ve sonrasında eziyet etmek konusunda çok iyiler. Acil faturanın iptalini ve özür bekliyorum. Tüm görüşme ve yazışmalar kayıtlıdır.

Levent 319 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi11 Haziran 2015

  Sayın L.Ş. ile 11.06.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Levent'in Teşekkür Mesajı21 Mayıs 2015

  137 TL'lik faturadan sonra 45 TL'lik faturayı da iptal ettiler. Ne diyelim çok uğraştırdılar ama buna da şükür. Teşekkürler.

 • Levent 20 Mayıs 2015

  Tekrar aradılar sağ olsunlar. 45 TL için yardımcı olamayacaklarını ilettiler. Ee o zaman neden arıyorsunuz yardımcı olmayacaksınız dedim. Her türlü kanaldan hakkımı arayacağımı ilettim, görüşmeyi bitirdim. 5dk sonra tekrar aradılar 45 TL'lik faturayı da iptal edeceklerini ilettiler. Bakalım bekliyorum şimdi. Fatura hala sistemde görünüyor.

 • Digiturk Temsilcisi20 Mayıs 2015

  Sayın L.Ş. ile 20.05.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Levent 12 Mayıs 2015

  Ya arkadaş robot mu yazıyor bu cevapları, ulaşmada sıkıntı yok zaten. Hakkımı istiyorum, ona cevap verinsene. 137 TL ne, 45 TL neyin nesi ona cevap verin! Yazın buradan herkes görsün!

 • Digiturk Temsilcisi12 Mayıs 2015

  Sayın L.Ş. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Levent 11 Mayıs 2015

  Aradılar yok telefon numarası vereceklermiş, arayacakmışım randevu alcakmışım falan filan. Resmen dalga geçiyorlar. Abonelik için bıkmadan 100 defa ararlar işleri bitince muamele böyle. herkes hakkını sonuna kadar arasın arkadaşlar. Hakkını aramayan müşteriler Digiturk ve benzeri firmalar bunu yapıyorlar. Ne koparabiliriz mantığıyla hareket ediyorlar. Bağlantı taahhüt cezası ne ya? Ki bağlantı yapılırken de 15 TL bağlantı ücreti almışlardı. tüketici hAKEM heyeti, bİMER her türlü kanaldan hakkımı alana kadar şikayete devam edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön