Levent Ş. Teşekkür Mesajı

137 TL\'lik faturadan sonra 45 TL\'lik faturayı da iptal ettiler.

Ne diyelim çok uğraştırdılar ama buna da şükür.

Teşekkürler.

Digiturk Bağlantı Taahhüt Cezasıymış!

Levent Ş. |

Digiturk sözleşme yenilemeyi bahane ederek ki, sözleşme yenileme için defalarca aramama rağmen hiçbir personel göndermediler ve yayınlarımı kestiler. Sonra 137 TL fatura gönderdiler, twitterdan mesaj gönderdim faturanın iptal olduğunu ilettiler. Birkaç gün önce de bu sefer 45 TL'lik fatura gönderdiler, aradığımda bağlantı taahhüt cezası olduğunu söylediler.

Tekrar aradım isteğim dışında aboneliğimi iptal edip nasıl ceza çıkarırsanız diye: 48 saat içerisinde dönüş yapacağız dediler, 5 gün oldu ses-soluk yok. Ne diyeyim müşteri kaybetmek ve sonrasında eziyet etmek konusunda çok iyiler. Acil faturanın iptalini ve özür bekliyorum. Tüm görüşme ve yazışmalar kayıtlıdır.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  14:59

  Sayın L.Ş. ile 11.06.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Levent Ş.
  21 Mayıs
  20:12

  137 TL\'lik faturadan sonra 45 TL\'lik faturayı da iptal ettiler.

  Ne diyelim çok uğraştırdılar ama buna da şükür.

  Teşekkürler.

 • Levent Ş.
  20 Mayıs
  13:23

  Tekrar aradılar sağ olsunlar. 45 TL için yardımcı olamayacaklarını ilettiler. Ee o zaman neden arıyorsunuz yardımcı olmayacaksınız dedim. Her türlü kanaldan hakkımı arayacağımı ilettim, görüşmeyi bitirdim. 5dk sonra tekrar aradılar 45 TL\'lik faturayı da iptal edeceklerini ilettiler. Bakalım bekliyorum şimdi. Fatura hala sistemde görünüyor.

 • 20 Mayıs
  12:55

  Sayın L.Ş. ile 20.05.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Levent Ş.
  12 Mayıs
  14:18

  Ya arkadaş robot mu yazıyor bu cevapları, ulaşmada sıkıntı yok zaten. Hakkımı istiyorum, ona cevap verinsene. 137 TL ne, 45 TL neyin nesi ona cevap verin! Yazın buradan herkes görsün!

 • 12 Mayıs
  10:04

  Sayın L.Ş. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Levent Ş.
  11 Mayıs
  14:16

  Aradılar yok telefon numarası vereceklermiş, arayacakmışım randevu alcakmışım falan filan. Resmen dalga geçiyorlar. Abonelik için bıkmadan 100 defa ararlar işleri bitince muamele böyle. herkes hakkını sonuna kadar arasın arkadaşlar. Hakkını aramayan müşteriler Digiturk ve benzeri firmalar bunu yapıyorlar. Ne koparabiliriz mantığıyla hareket ediyorlar. Bağlantı taahhüt cezası ne ya? Ki bağlantı yapılırken de 15 TL bağlantı ücreti almışlardı. tüketici hAKEM heyeti, bİMER her türlü kanaldan hakkımı alana kadar şikayete devam edeceğim.