09 Mart 2015

Digiturk Babaoğlu İletişim Servisi Aktivasyon Yapmadığı İçin Derbiyi Seyredemedim.

08-03-2015 tarihinde Babaoğlu İletişim Digiturk firması ikamet etmiş olduğum yere istinaden Digiturk'ün düzenlemiş olduğu kampanya kapsamında digi kutuyu değiştirdiler. Gelen yetkili 08/03/2015 saat 17.30 dan 10 dk sonra açılır dediği yayın 19 saattir açılmadı. Babaoğlu iletişimin yüzünden dün akşam Fenerbahçe-Galatasaray derbisini seyredemedim. 19 saattir TV izleyemiyorum.

Dünyanın en büyük 3-4 derbisinden birisini sayelerinde izleyemedim. Gerek firma gerek Digiturk'e soruyorum benim maddi ve manevi tazminatımı kim karşılayacak yanıt yok. Haklarımı tüketici haklarında arayıp maddi ve manevi tazminat davası açacağım.

Ümit 69 Okunma

Cevaplar

 • Ümit11 Nisan 2015

  Bayi Digiturk Genel Merkezi, genel merkez bayiyi arayın diyor. Digiturk ile ilgili sorun yaşıyorum diyorum telefondaki temsilci gidin bayi ile görüşün diyor. Siz arayın bayi ile sorunu çözün diyorum ''Sizin bayi ile çözmeniz gerekir diyor'' anlamadım gitti. Digiturk ile sorun yaşamaya devam ediyorum. Kutuyu kendileri iptal ediyorlar, yeni kutu gelip kuruyorlar ve üzerine cayma bedeli çıkartıyorlar. Eski kutuyu teslim edeli bugün 35 gün hala üzerimden düşülmemiş. Her arayan müşteri temsilcisi işleri daha da çıkılmaz hale getiriyor.

 • Ümit11 Nisan 2015

  35 Gündür sorunum çözülmedi sırf şikayetime cevap verdik demek için aradılar. Digiturk genel merkezi suçu bayiye, bayi ise Genel merkeze atıyor. Kimse hatayı kabullenmek istemiyor. Genel merkezden arayan müşteri temsilcisine bayiyi arayıp sorunu lütfen çözün diyorum. Müşteri temsilcisi siz arayın diyor. Ben anlamadım Digiturk ile ilgili sorunumu Digiturk çözmüyorsa D-Smart mı çözecek. Sorun hala devam ediyor.

 • Ümit08 Nisan 2015

  Sorunum Çözülmedi. Ayrıca Değiştirilen kutu ve kart için 188 TL cayma bedeli çıkartıldı

 • Digiturk Temsilcisi15 Mart 2015

  Sayın U.S ile 15.03.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön