26 Ekim 2015

Digiturk Avantaj Paketini Kullanmak Mümkün Olmuyor.

Pazar günü olmasından yararlanarak San Andreas Fayı filmini izlemek üzere saat 13.41'de Avantaj paketim dahilinde 3555'e mesaj attım. Karşılık olarak "sistemsel hata nedeniyle işlem gerçekleşemedi.

Daha sonra tekrar deneyebilirsiniz" mesajını aldım. Bu mesajların her birinin ücretli olması bir yana, film yarılandıktan sonra şifrenin açılmasının da bana bir faydası yok. Bu durum başıma üçüncü kez geliyor. Her ay Avantaj paketine ücret ödüyorum, ama kullanmak nasip olmuyor. Digiturk bunun bedelini bir biçimde karşılamalı.

Gamze 51 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi14 Kasım 2015

    Sayın G.Ö. ile 14.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Gamze 13 Kasım 2015

    Digiturk tam 18 gün sonra lütfedip aradı, ama iş saati olduğu için konuşamadım. Benim bilgi adı altında sunulacak bahanelere ihtiyacım yok, kaybımı telafi etmelerini bekliyorum.

  • Digiturk Temsilcisi13 Kasım 2015

    Sayın G. Ö. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön