26 Ekim 2015

Digiturk Aldığım Paketi Ve İnterneti Hangi Hakla Halen Daha Aktive Etmiyor?

Digiturk'ten tam 1 hafta önce Superonline internet ve spor keyfi paketini aldım. Bu süre zarfında Superonline kurulmadığı için internet kullanamadığım gibi ne HD yayınları ne de Lig TV yayınlarını izleyebiliyorum. İşin garip tarafı çağrı merkezi ile defalarca yaptığım görülenlerde bu paketler sistemde görünmüyor diyorlar. Aktive edin o zaman dediğimde buna yetkimiz yok karşılığını alıyorum. 2 yıl önce neden Digiturk'ten ayrıldığımı tekrar yaşayarak yeniden hatırlıyorum. Acilen paketlerin aktive edilmesini ve internetin kullanıma açılmasını bekliyorum. Bu kadar basit bir konu için insanların vaktini alıp üstüne sinir harbi yaşayan Digiturk'ü kınıyorum.

Zeynel 43 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi13 Kasım 2015

    Sayın Z.A.G irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

  • Zeynel 03 Kasım 2015

    Şikayetim halen daha devam ediyor. Superonline ve Digiturk beni her gün arayıp ya da SMS atıp sorun çözüm aşamasındadır diyor. Ancak sorunun çözülebilmesi için Superonline'nın veya Digiturk'un evime gelmek için randevu alması, olası sorunlara bakması gerekirken ben hala ne interneti kullanabiliyorum ne de paketlerim dahilindeki kanalları ve HD yayını aktive edilmediği için izleyebiliyorum. Tam 1 haftada bu kadar basit bir sırun için tek bir fiili adım atmayan bu iki kurumu da tüketici hakları hakem heyetine şikayet edeceğim. Mağduriyetim hem işin maddi hem de manevş tarafındadır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön