03 Şubat 2016

Digiturk Adaptör Bozuldu 80 TL Ücret Aldılar!

Digiturk'ün hem salon hem yan odada Digiturk iq Plus cihazını kullanan ve tüm paketlere üye olup yıllardır üyesi olan ve ödemelerini düzenli otomatik ödemeyle yapan biriyim. Geçenlerde yan odadaki iq Plus cihazım açılmadı, sürekli bekleyiniz açılıyor yazıyor ama açılmıyordu.
Digiturk'e haber verdim. Teknik servis geldi. Adaptör yanmış diyerek 80 TL ücret alıp yeni adaptör taktı. Sorun adaptörden mi bilmiyorum ama bu ücret pahalı geldi. Digiturk sorununuz giderildi mi diye bana dönünce evet ama 80 TL ücret aldılar dedim. Meğer adaptör ücreti 35 TL imiş. Kayıt açtılar ama bana dönüş olmadı. Bu ücretin tamamen bana geri ödenmesini veya en azından aradaki farkın geri ödenmesini rica ederim.

Serdar 316 Okunma

Cevaplar

  • Serdar23 Şubat 2016

    3 yıllık tüm paketleriyle ana-yan oda Digiturk iq Plus üyesiyim. Digiturk cihazım bozuldu ve Digiturk müşteri hizmetlerini aradım. Bayi yönlendirdiler ve bayi benden toplam 80 TL ücret aldı. Digiturk müşteri hizmetlerini aradığımda 35 TL'nin servis ücreti, 35 TL 'nin adaptör ücreti (ne kadar uçuk), 10 TL 'nin de havadan! (fazladan) alındığını söylediler. 35 TL servis ücreti de yanlış servis yönlendikleri için benden almışlar. Haklı olarak itiraz ettim ama geri ödemiyorlar. Servisi biz yanlış yönlendirdik kusura bakmayın diyorlar ama geri ödeme yok. Sadece 20 TL faturamdan düşebileceklerini belirttiler. Ben kabul etmedim. 80 TL'nin de düşmesini istiyordum ama kabul etmiyorlar. 3 senedir devam eden üyeliğimi gereken zamanda gözden geçireceğim. Ama 20 TL'değil de en azından 20 + 10 TL (havadan alınan ücret) toplam 30 TL faturamdan düşülmesini rica ediyorum. Hiç memnun değilim.

  • Serdar23 Şubat 2016

    Merhaba Hata bizim biz yanlış yönlendirdik ama bayinin hatası yok, o yüzden parayı sizden almak durumundayız şeklinde tuhaf bir açıklama yaptılar. Tekrar ediyorum aynen şöyle: Bayiyi biz yanlış yönlendirdik hata bizim ama yanlış yönlendirmenin parasını bayiye siz ödemelisiniz. Kurallarımız böyle. İşte böyle açıklama yaptılar.

  • Digiturk Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın S. Ç. ile 03.02.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön