Digiturk Abonelikten Çıktım Halen Ücret Talep Ediliyor.

Derya A. |

10 yıl kadar Digituk kullandım; bu süre içinde fatura ödemem bir gün geciktiğinde Digiturk yayını kesti bunun üzerine Temmuz 2014 tarihinde Digiturk'ten çıkıp D-Smart abonesi oldum. Temmuz sonundan beri D-Smart kullanıyorum; Digiturk'e abonelikten çıkmak istediğimi bildirmeme rağmen abonelik kesim işlemini yapmadılar.

Şimdi beni arayarak 2 aylık ödenmemiş faturam olduğunu söylüyorlar. Öğrenmek istediğim konu; bir gün dahi fatura ödemesi geciktiğinde yayını kesen Digiturk nasıl ödenmemiş fatura olduğu halde 2 aylık fatura çıkarabiliyor? Kurumun, itibarını daha fazla zedelemeden bu iki faturayı iptal etmesini istiyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Derya A.
  11 Kasım
  12:20

  Halen aranıyorum ve, ödenmemiş faturam olduğu hemen ödemem gerektiğini iddia ediyorlar; temmuz sonu ile Digiturk ile irtibatimı tamamen kestim; temmuz sonundan beri DSamrt kullanıyorum artık beni aramamamlarını ve daha fazla ücret talep etmemelerini rica ediyorum.

 • 07 Kasım
  18:35

  Sayın D.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri