06 Kasım 2014

Digiturk Abonelikten Çıktım Halen Ücret Talep Ediliyor.

10 yıl kadar Digituk kullandım; bu süre içinde fatura ödemem bir gün geciktiğinde Digiturk yayını kesti bunun üzerine Temmuz 2014 tarihinde Digiturk'ten çıkıp D-Smart abonesi oldum. Temmuz sonundan beri D-Smart kullanıyorum; Digiturk'e abonelikten çıkmak istediğimi bildirmeme rağmen abonelik kesim işlemini yapmadılar.

Şimdi beni arayarak 2 aylık ödenmemiş faturam olduğunu söylüyorlar. Öğrenmek istediğim konu; bir gün dahi fatura ödemesi geciktiğinde yayını kesen Digiturk nasıl ödenmemiş fatura olduğu halde 2 aylık fatura çıkarabiliyor? Kurumun, itibarını daha fazla zedelemeden bu iki faturayı iptal etmesini istiyorum.

Derya 242 Okunma

Cevaplar

  • Derya 11 Kasım 2014

    Halen aranıyorum ve, ödenmemiş faturam olduğu hemen ödemem gerektiğini iddia ediyorlar; temmuz sonu ile Digiturk ile irtibatimı tamamen kestim; temmuz sonundan beri DSamrt kullanıyorum artık beni aramamamlarını ve daha fazla ücret talep etmemelerini rica ediyorum.

  • Digiturk Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın D.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön