22 Ocak 2014

Digiturk Abonelik ve Kurulum Sorunu!

Abone olmak için 2 hafta önce aradım, bir gün sonra yetkili servis tarafından aranacaksınız dediler, 3 gün sonra arandım. Ancak arayan servis mesafede uzak olduğu için yakın olan başka bir ilin servisine aktardıklarını söylediler.

Hem cep telefonum hem de sabit telefonumu aldıkları halde günlerdir kimse aramadı. Bu süreçte ben 3 veya 4 kez Digiturk'ü aramak zorunda kaldım. İlgileniyoruz, sizi yetkili arkadaşa aktarıyorum gibi laf kalabalıklarıyla geçiştirildim.

O kadar umursamaz tavırlar içindeler ki müşteri temsilcileri, yeni abonelik diyorum beni abone / paket iptal birimine aktarıyorlar. Her aramamda ücret ödediğimi birileri bu müşteri temsilcilerine anlatsa iyi olur.

Özkan 168 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın Ö.G.ile 22.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Özkan22 Ocak 2014

  Az önce Digitürk'ten tekrar aradılar. Burada yaptığım şikayetten ötürü arandığımı belirttiler. Yaklaşık 15 saniye süren konuşmada bulunduğum yer itibarı ile kurulum için ilave ücret talep edileceğini (ki 12 günlük üyelik başvurum sürecinde ilk defa bu sabah bu ücret teleffuz edildi.) tekrar ifade ettiler. Farklı bir şeyler söyleneceği veya en azından en başından itibaren ilave ücret konusunu gündeme getirmedikleri ve 12 gün sonra ancak bana dönüş yaptıkları için özür dileyeceklerini beklemiştim ama tam bir hayal kırıklığı oldu. Herşeyin bir tuş tıklama hızında yaşadığımız djital çağın 2014 yılında beni 12 gün sonra ancak arayabildikleri ve özür bile dilemedikleri için tebrikler.

 • Digiturk Temsilcisi22 Ocak 2014

  Sayın Ö.G.ile 22.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Özkan22 Ocak 2014

  Az önce tetrar arandım. Bulunduğum yere en yakın kurulumcu servis uzak olduğu için 40 TL. yol masrafını benden talep ettiler. Bu konuyu hiç belirtmemişlerdi. İlk defa bugun söylediler. Şimdiye kadar boşuna zaman harcattırdılar beni. Bu durum hiç de profesyonel müşteri hizmetleri anlayışına uygun değil. Çok acemice....Müşteri hizmetleri çağrı merkezlerinde bulunan personeli tekrar eğitimden geçirmeleri naçizane bir tavsiye. Uzlaşmasız ve müşteri merkezli olmaktan uzak tavrı ile bugün (22 Ocak 2014) saat 1505 de beni arayan Hakan Bey'e de abone olmak isteyen bir müşteriyi kaybettikleri için Digitürk tarafından ödül verilmeli. Bulunduğum yere yakın kurulım servislerinin bana olan mesafesini bana soruyorlar, bana soracaksanız sizin işiniz ne!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön