25 Mayıs 2015

Digiturk Abonelik Başlangıcında Müşteri Yanıltılması!

Digiturk'ü aradım ve abone olmak istedim. Sınırsız internet paket ile Digiturk yayını 63 TL alabileceğimi söylendi. En az 3-4 kere müşteri temsilcisinden fiyat ve bütün bilgileri tekrar etmesini rica ettim bir sorun çıkması durumunda bu kaydı dinlemeleri için. Ama Digiturk geldi bağladı cihazını ve sonra internet bağlamak için aradılar ücret de fazlalık olduğunu fark ettim ve müşteri temsilcisi arayıp kaydı dinlemelerini söyledim. Bana hiçbir şekilde yardımcı olmadılar kaydı da dinlemediklerini itiraf ettiler yani kale bile almadılar.

Ali 66 Okunma

Cevaplar

  • Ali 29 Mayıs 2015

    Sakın ama sakın Digiturk den internet almayın. Arayan kişinin söyledikleri aynen şöyle. Konu bizimle ilgili değildir Superonline suçludur diyor. Diyorum ben anlaşmamı sizinle yaptım internet sağlayıcınızdan bana ne. Buraya yazdım ararken bile konuşmamı dinlemeden aramışlar sorun ne diyorlar yüzsüz yüzsüz. Benden demesi bağlattığım gün iptal ettirdim beni dolandırmaya çalıştıklarını anlayınca sakın ama sakın dedikleri kampanyalara inanmayın... .

  • Digiturk Temsilcisi29 Mayıs 2015

    Sayın A. R. A. ile 29.05.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön