24 Temmuz 2014

Digiturk Aboneliği İptal Ettiremiyorum.

Digiturk 2013 Aralık ayında 6 ay önce kapanışı için fax çektiğim aboneliğimin ödenmemiş 130 TL lik faturası olduğu bilgisini aldım. Bu bedeli ödememek için uğraşsamda ispat edemediğim için ödemek zorunda kaldım.

Çağrı merkezinden 3 veya 4 faturanın ödenmemesiyle birlikte hattın otamatik olarak kapandığı bilgisi verilmesine rağmen , Kavacık Yetkili Servisine gidip elden fax çekilmesi için iptal dilekçemi teslim ettim. Sorun çıkmaz denildi.
Bugün tekrar 105 TL fatura ile karşılaştım. Yaklaşık 1,5 Yıldır hiçbir şekilde almadığım bir hizmet. 1 kere dahi sinyal alınmamış bir hizmete para ödemek zorunda bırakılıyorum.
Çok küçük bir tutar olsada bu parayı ödemek istemiyorum.

Serhat 249 Okunma

Cevaplar

  • Serhat 04 Ağustos 2014

    Beni kimse aramadı . Mail attılar ulaşamadık diye. Maile cevaben telefon numaralarımı tekrar belirttim . 2 defa mail attım . Hala dönen yok

  • Digiturk Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Sayın S. G. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön