Digiturk Abone Olamama!

Mahmut A. |

Digiturk üyesiyim. 07.09.2015 tarihinde evime Digiturk'ün kampanyasını görerek internette bağlatmak istedim. Telefon ile başvurumu yaptım. Beni 48 saat içinde kurulum randevusu almak için arayacaklarını söylediler. Arayan olmadı geri arayıp sordum. 7 iş günü içinde ararız 48'i yanlışlıkla söylemişiz dediler. 7 gün geçti arayan olmadı. Geri aradım işlemlerimi hızlandırmak için yeni kayıt alalım 48 saat içinde sizi ararlar dediler. Arayan olmadı. 48 saat sonra yine aradım yine kayıt aldık 48 saat içinde arayalım dediler yine arayan olmadı. Tam bir ay bekledim. Sonra internet başvurunuz iptal olmuştur diye SMS geldi. Yeni bir başvuruya karşı nasıl bu kadar başarısız olabiliyorlar anlamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut A.
  16 Ekim
  16:21

  Telefonla çözemediğim işi internet üzerinden firmaya şikayet ederek çözmek istedim. Fakat Superonline sitesindeki şikayet talebi oluştur'u tıkladığımda herhangi bir iletişim kanalı açılmıyor sizi kampanyalara yönlendiriyorlar. Ne güzel şikayet hatları yoksa şikayette yok. İyi ki varsın www.sikayetvar.com sorunlara çözüm olamasan da sesimizi duyurmamıza yardımcı oluyorsun. Karşıda anlayan yok ama hiç değilse içimizde kalmıyor.

 • Mahmut A.
  16 Ekim
  16:17

  Digiturk Superonline üzerinden evime internet bağlatamadığım için başvurum iptal olmuştu. İnternetsiz geçirdiğim 2 aydan sonra evime faklı bir sağlayıcı üzerinden internet bağlatmaya karar verdim. Ne hikmetse Digiturk'ün 2 ayda yapamadığını bu sağlayıcı iki günde tamamladı. İnternetimi aktif hale getirirken hattıma Superonline üzerinden internet sinyali gittiğini bu sinyali kestirmem gerektiğini belirttiler. Digiturk Superonline'ı aradım ve yine telefonlar yine çözümsüzlükler. Digiturk konu internet ile alakalı olduğu için beni Superonline yönlendiriyor. Superonline da sistemde abone kaydınız yok diye herhangi bir işlem yapmıyor. Şikayet hattına bağlanmak istedim öyle bir hat yok dediler.

 • Mahmut A.
  09 Ekim
  12:34

  Merhaba;
  Bir kez arandım. Cevapsız çağrıdan 30 sn.. sonra tarafıma mail ulaştı. Maile cevap verirseniz yardımcı oluruz yazıyordu. Hemen cevap yazdım yardımcı olan yok. Akabinde tekrar mail gönderdim. Halen dönüş yapan yok. Digiturk'ü telefon ile aramak istemiyorum. Zaten şikayetimin sebebi telefon ile yaptım başvurunun ve taleplerimin yerine getirilmemesi idi. Şikayetimden önce firmayı en az 10 kez telefon ile aramıştım ve çözüm bulamadım. Dolayısı ile benim müşteri hizmetlerini aramam ve bana çözüm bulacağınızı belirtmenizi inandırıcı bulmuyorum. Müşteri memnuniyetsizliğini "aradım açamadı mail attım" ile geçiştirilebilecek bir olgu olarak görüyorsanız zaten yanlış yoldasınız demektir.

 • 07 Ekim
  12:39

  Sayın M.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri