Digiturk Abone Olamadım!

Emir A. |

18.10.2014 Tarihinde Batman Ertuğrullar Digiturk bayisine giderek Digiturk abonesi olmak istediğimi belirttim, fakat özellikle aynı gün oynanacak Galatasaray-Fenerbahçe derbisini izlemek istediğimizi, eğer kurulumu yapıp akşam maçı izleyebilirsek abone olabileceğimi söyledim. Bayideki arkadaş gayet rahat bir tavırla tabi ki efendim ne demek siz sözleşmeyi imzalayın ben hemen teknik servisi adresinize gönderiyorum dedi. Fakat akşam oldu maç başladı maç bitti diğer gün oldu yani iki gün geçmesine rağmen ne servis geldi kuruluma ne de bir telefon geldi kurulum için. Bizde bu Digiturk sevdamızdan vazgeçtik ve gittik sözleşmemizi iptal ettik.Yani bir türlü abone olamadık:)

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Personel Teknik Servis Randevu Üyelik/Paket İptal Yerine Getirilemeyen Vaad Üyelik/Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  17:27

  Sayın E.A. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri