Digiturk 9 Taksitli Ödeme Yerine Tek Çekim Yaptı!

Yunus Ö. |

Dün saat 18.45 civarlarında telefon konuşması yaptığım iptal biriminden H... bey aracılığı ile, güncel paketlerimi ve taahhütlerimi iptal edip, kredi kartına 9 taksitli şampiyonlar paketi satın aldım 520 TL karşılığında. Yalnız kaç kere üzerinde durmama rağmen yanlış bir şekilde kredi kartımdan tek seferde hesabımdan çekilmiş 520 TL. Ekran görüntüsü ektedir. İş Bankası Maksimum kart kullanıyorum. Ben bu bedeli tek seferde ödemem. Kampanya zaten 9 taksit. Lütfen bu işlemi iptal edip 9'a bölünmesini sağlayınız.

Etiketler :

Yanlış/Habersiz Tahsilat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  09:26

  Sayın Y. Ö. ile 05.08.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Yunus Ö.
  04 Ağustos
  18:30

  Şu anda 48 saat geçti ve finans biriminden tek bir telefon almadim. Saçma sapan yetkisiz insanlarla diyalog kurup, kaydınız hala açık aranacaksiniz bilgisini almaktan bıktım. Parayı alırken 50 kere aramaktan cekinmeyen Digiturk, 9taksite bölecegini taahhüt ettigi bedeli tek seferde çekti ve muhatap bulamıyorum karsimda.

 • 04 Ağustos
  14:45

  Sayın Y. Ö. ile 04.08.2016tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Yunus Ö.
  04 Ağustos
  13:00

  Yalnizca şikayetinizi aldık şeklinde bir bilgilendirme yapıldı. Çözüm odaklı bir görüşme olmadı. Acil olarak finans biriminin konuya dahil olması gerekiyor.

 • 04 Ağustos
  12:43

  Sayın Y. O. ile 04.08.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Yunus Ö.
  03 Ağustos
  14:49

  Digiturk Finans biriminin lutfedip bizi aramasini bekliyoruz su anda. Olayin üzerinden neredeyse 1 gün geçti. 2 tane acil kayıt açtırdım beni arayacaklarmış. Paket satmak için her dakika arayan Digiturk, kendi yanlisini duzeltme konusunda 0 ilgi gösteriyor. Kk ekstre tarihim geldi ve ben sizin hataniz yüzünden bu parayı ödemem peşin olarak